Møt våre behandlere her på FysioAktiv

Marte Walmsness
Marte WalmsnessFysioterapeut i privat praksis
Lymfødembehandling

E-post: marte@fysioaktiv.no

Hege Nickelsen
Hege NickelsenFysioterapeut
E-post: hege@fysioaktiv.no
Kristin Fjell-Ormstad
Kristin Fjell-OrmstadFysioterapeut
Sertifisert Lymfødembehandler

E-post: kristin@fysioaktiv.no

Hanne Nilsen
Hanne NilsenSpesialist i Manuellterapi
Master i Idrettsfysioterapi

E-post: hanne@fysioaktiv.no

Cathrine Olsby
Cathrine OlsbyManuellterapeut
For tiden i permisjon

Bachelor i Idrettsfysioterapi
E-post: cathrine@fysioaktiv.no

Anette Johnsen
Anette JohnsenFysioterapeut
E-post: anette@fysioaktiv.no
Therese Wettre
Therese WettreResepsjonist
E-post: post@fysioaktiv.no
Telefon: 66 76 65 40
Hanne Lessner
Hanne LessnerKlinisk ernæringsfysiolog
E-post: hanne@ernaringsteamet.no
Magnus Hattestad Jensen
Magnus Hattestad JensenFysioterapeut
Mensendieck utdannet
Hattestad bedriftsfysioterapi
E-post: magnus@fysioaktiv.no
Telefon: 951 48 880
Ingrid SkaretManuellterapeut
Sertifisert Lymfødembehandler
Kognitiv terapi
E-post: ingrid@fysioaktiv.no
Marthe Mina TornesFysioterapeut
Privat praksis
E-post: marthe@fysioaktiv.no