Møt våre behandlere her på FysioAktiv

Marte Walmsness
Marte WalmsnessFysioterapeut i privat praksis
Lymfødembehandling

E-post: marte@fysioaktiv.no

Hege Nickelsen
Hege NickelsenFysioterapeut
E-post: hege@fysioaktiv.no
Kristin Fjell-Ormstad
Kristin Fjell-OrmstadFysioterapeut
For tiden i permisjon
Sertifisert Lymfødembehandler
E-post: kristin@fysioaktiv.no
Hanne Nilsen
Hanne NilsenSpesialist i Manuellterapi
Master i Idrettsfysioterapi
Kognitiv terapi
E-post: hanne@fysioaktiv.no
Cathrine Olsby
Cathrine OlsbyManuellterapeut
Bachelor i Idrettsfysioterapi
E-post: cathrine@fysioaktiv.no
Anette Johnsen
Anette JohnsenFysioterapeut
E-post: anette@fysioaktiv.no
Therese Wettre
Therese WettreResepsjonist
E-post: post@fysioaktiv.no
Telefon: 66 76 65 40
Hanne Lessner
Hanne LessnerErnæringsfysiolog
Ernæringsteamet

E-post: hanne@ernaringsteamet.no

Magnus Hattestad Jensen
Magnus Hattestad JensenFysioterapeut
Mensendieck utdannet
Hattestad bedriftsfysioterapi
E-post: magnus@fysioaktiv.no
Telefon: 951 48 880
Ingrid Skaret
Ingrid SkaretManuellterapeut
Sertifisert Lymfødembehandler
Kognitiv terapi
E-post: ingrid@fysioaktiv.no
Steffen Gangeskar
Steffen GangeskarManuellterapeut
E-post: steffen@fysioaktiv.no
For tiden i permisjon